Zapraszamy do nauki w naszej szkole

Gdańska Szkoła Zawodowa została wpisana do ewidencji szkół prowadzonej przez Prezydenta Miasta Gdańska – zaświadczenie Nr 448/ZSZ/15, jest Szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkół publicznych.

Jesteśmy nową Szkołą, która prowadzi kształcenie dziewcząt i chłopców mających zainteresowania dotyczące:

• samochodów i szeroko pojętej motoryzacji w klasach „samochodowych”,
  • budownictwa, nowoczesnych konstrukcji w klasach „budowlanych”,
  • koni, jazdy konnej, opieki nad koniem.

Ważne jest jakie masz zainteresowania praktyczne i czy chcesz pracować w danym zawodzie !

Kształcimy w zawodach, które dają możliwość ciekawej pracy i dobrych zarobków.

Organem prowadzącym Gdańskiej Szkoły Zawodowej jest „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. w Gdańsku.

Czekamy na Ciebie, wypełnij kwestionariusz już dziś. Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszystkie pytania. Z A P R A S Z A M Y