O nas

Gdańskie Szkoły Zawodowe są Szkołą prywatną, całkowicie bezpłatna dla ucznia, działającą w oparciu o wpis do ewidencji szkół niepublicznych i posiadającą uprawnienia szkoły publicznej, nadane decyzją Prezydenta Miasta Gdańska.
Szkoła proponuje kształcenie w atrakcyjnych na rynku pracy zawodach:

Budowlanych:

• betoniarz – zbrojarz
  • murarz – tynkarz
  • monter konstrukcji budowlanych

Samochodowych:

• lakiernik
  • blacharz samochodowy

oraz NOWOŚĆ zawód jeździec.

Walory Szkoły takie jak kameralność, indywidualne podejście do każdego ucznia, optymalnie dobrane oddziały klasowe oraz przyjazna uczniom kadra z szeroką wiedzą i doświadczeniem, sprawiają, że Gdańskie Szkoły Zawodowe stają się Szkołą pozytywnego wyboru.

Wprowadzenie nowatorskich rozwiązań programowo – organizacyjnych, zajęcia prtaktyczne w renomowanych firmach oraz planowanie procesów edukacyjnych, pomagają uczniom podnosić swoje kompetencje i korzystnie wpływają na ich wszechstronny rozwój.